RU UA
"

Про Програму IQ energy

Програма IQ energy – це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у галузі енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів. Програма була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, будуть складатися з інвестицій у високопродуктивні енергоефективні технології, щодо яких можна очікувати досягнення енергоефективності на рівні, як мінімум, на 20% вище ніж у порівнянні з середньо ринковими показниками.

Каталог енергоефективного обладнання і матеріалів, які відповідають критеріям такого фінансування – http://www.iqenergy.org.ua/ru/technologies?___from_store=ua. Каталог Постачальників – http://www.iqenergy.org.ua/ru/suppliers?___from_store=ua. Технології та матеріали, які включені до Каталогу Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах.

У рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні, які надають кредити на фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності. Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль і Креді Агріколь Банк. Подати заявку на кредит можна тут.

Крім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання та технологій.

Інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) в розмірі 35% від суми інвестицій для фізичних осіб.

Програма підтримується механізмом заохочень за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством у галузі енергоефективності та екології (""ESP""), і грантом технічної допомоги для реалізації програми, який надається в рівній частині від ESP та Швеції. Індивідуальний позичальник може отримати компенсацію (грант) до 3 000 євро. Компенсація (грант) становить 35% від суми кредиту або інвестицій в енергоеффектівні технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток – 35% не залежно від кількості категорій продуктів із Каталогу Технологій.

Котлы ТМ Thermo Alliance участвующие в программе

Програмна політика

Детальніше про програму

"

Якість

Краща продукція від провідних виробників. Контроль якості на всіх етапах виробництва.

Асортимент

Наш широкий асортимент зробить Ваш будинок тепліше і комфортніше!

Вартість

Доступність всієї продукції для Українського споживача.

Співпраця

TM Thermo Alliance відкрита для співпраці. Кращі дилерські умови на ринку. Технічна та інформаційна підтримка.

У кращих традиціях тепла

Підписуйтесь на наші новини і розсилки.